O keramických domoch
Predstavujeme Vám našu ponuku typových projektov rodinných domov z prírodného stavebného materiálu Liapor. Vlastnosti a riešenia ponúkaných domov vychádzajú z požiadavok na účelnosť, pohodu bývania a ekonomiku výstavby.

Vyznavači nových stavebných technologií a ekologického bývania určite ocenia i možnosti moderného stavebnicového systému výstavby z velkoplošných dielcov z ľahkého keramického betónu, ktorý umožňuje stavať rýchlo, lacno a kvalitne. Díely vyrobené a predpripravené podľa vybraného projektu, je možné na stavenisku jednoducho zostaviť a stavbu rýchlo dokončiť.

Naša kompletná ponuka v podobe zaujímavej kombinácie troch produktov predstavuje dobre riešený typový projekt, kvalitný materiál a moderný stavebnicový systém.

Veríme, že nami ponúkaná cesta od výberu projektu, až po realizáciu stavby na kľúč uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov. Z hľadiska komfortu výstavby to znamená nadobudnutie kvalitného domu pre život bez starostí pre tých, ktorí túžia počas krátkej doby a za rozumnú cenu bývať konečne vo svojom dome.
Kontakt
PREFA s.r.o.
Bytča - Hrabové odbyt@prefabytca.sk
014 01 Bytča www.prefabytca.sk

tel. sekretariát: 041/552 32 83
tel. odbyt: 041/552 36 35-7
fax: 041/553 33 76

KONTATKY >